Magnetoterapia cena

magnetoterapia v Košiciach za bezkonkurenčné ceny

Magnetoterapia cena, Košice

Magnetoterapia je podporná liečebná terapia, založená na aplikácii špecifických magnetických polí na ľudské telo. Je určená na liečbu svalovo kostrového systému. Výsledok sa prejavujú individuálne v závislosti od konkrétneho pacienta, niekedy okamžite, avšak v niektorých prípadoch sa objaví až po niekoľkých sedeniach alebo dokonca až po 2 týždňoch od ukončenia liečby. Liečbu je potrebné podstúpiť 8-15x, pričom dĺžka jedného sedenia je 20-30 minút.

Magnetické polia pôsobia do hĺbky, preto má táto terapia rozsiahle využitie. Magnetoterapia je ľahko prevádzateľná, tichá a nie je invazívna. Keďže nie je nutná aplikácia na obnaženú kožu, pacient môže procedúru podstúpiť aj v ľahom oblečení. Jej efekt je individuálny, závisí od daného ochorenia a konkrétnej reakcie pacienta.

Pri práci v našom v medicínskom centre využívame certifikovaný elektrobiologický prístroj značky DIMAP. Je vhodný pre nemocničné zariadenia, ústavy sociálnej starostlivosti, rehabilitácie, fitness centrá alebo akékoľvek iné zariadenia s väčším počtom pacientov.

Hlavné účinky magnetoterapie:

Pôsobenie magnetického poľa spôsobuje:

Základné indikácie:

Kontraindikácie:

Magnetoterapia Košice

Ak máte záujem o naše služby, pre zabezpečenie plynulej prevádzky je nutné sa na procedúry objednať.

 

Objednať sa